Tükendi
PS4 The Inpatient Vr Uyumlu
Play Station 4 Oyunları, SKU : fse7w21i

PS4 The Inpatient Vr Uyumlu

99,00 ₺

PS4 The Inpatient Vr Uyumlu

99,00 ₺
Ürün Detayları

BEKLENMEDİK DÖNÜŞLERLE DOLU BİR DEHŞET ÖYKÜSÜ

Ölümle yaşam arasındaki seçimler

Gözlerinizi açın... ve üzerinizde iz bırakacak dehşet dolu bir psikolojik korku tecrübesine hazırlanın. Ses getiren PS4 oyunu Until Dawn’daki gerilim dolu hadiselerin 60 yıl öncesinde geçen oyunda, gözünüzü yaşadıklarınızdan bihaber olarak garip bir tıbbî merkezde açacaksınız. Blackwood Pines Sanatoryumu’nda neden kapana kısıldığınızı öğrenmek ve tesisin en kuytu köşelerinde saklı, kan donduran komployu keşfetmek tamamen sizin elinizde. 

Sizi, bacaklarınız, kollarınız ve elleriniz ekranda görünecek şekilde korkunun tam kalbine koyan PS VR’la, tüyler ürperten her anı hissedin; yenilikçi ses kontrolleri de karakterinizin ne isterseniz onu söyleyeceği anlamına geliyor.

Kim olduğunuzu veya neden burada bulunduğunuzu keşfetmeye çalışırken varacağınız farklı sonlara gebe olan bir hikâyede anlamlı seçimler yapın. Hafızanıza bile inanamayacağınız bir dünyada, başka birine nasıl inanabilirsiniz ki?


Ürkütücü bir öykünün dehşetini hissedin

Canlı görünen anıların yardımıyla gerçekte kim olduğunuzu bulmaya çalışın, zengin ve ürkütücü bir hikâyede şeytani bir komploya karşı gerilmeye hazırlanın. 

Dallanıp budaklanan sürükleyici bir hikâyede yolunuzu seçin

Verdiğiniz her karar, hikâyeye etki edecek sonuçları da beraberinde getirir – bu sonuçlar sadece sizi değil, etrafınızdakilerin hayatlarını da etkileyecektir… 

Yenilikçi ses kontrollüyle kendinizi ifade edin

Ses kontrolü, cinsiyet tercihi ve karakterinizin bacaklarını, kollarını ve ellerini görmenizi sağlayan tamamen gerçekçi vücut modeli ile ana karakterinizi ürkütücü bir gerçeklikle kontrol edin. Gerçekten Sanatorium’da olduğunuzu hissedin… 

Puanlar & Yorumlar

PS4 The Inpatient Vr Uyumlu

PS4 The Inpatient Vr Uyumlu
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
Henüz puanlanmadı