Tükendi
Ps4 The Last of Us: Remastered Türkçe
Oyunlar SKU : 2105

Ps4 The Last of Us: Remastered Türkçe

BİR NESLİN OYUNU Hayatta kalmak için ne yaparsınız? Amansız bir salgının medeniyeti kırıp geçirmesinin üzerinden yirmi yıl geçti. Hayatta kalanlar zorlu karantina bölgelerinde hayata tutunmaya çalışıyor. Dışarıdaysa korkunç salgına yakalanmış acımasız haydutlar kol geziyor  
99,00 ₺ 199,00 ₺ 50%
indirim

Ps4 The Last of Us: Remastered Türkçe

99,00 ₺
Ürün Detayları
 
Game characters

BİR NESLİN OYUNU

Hayatta kalmak için ne yaparsınız?

Amansız bir salgının medeniyeti kırıp geçirmesinin üzerinden yirmi yıl geçti. Hayatta kalanlar zorlu karantina bölgelerinde hayata tutunmaya çalışıyor. Dışarıdaysa korkunç salgına yakalanmış acımasız haydutlar kol geziyor.

Joel için her gün bir numaraya göz kulak olmaktan ibaret. Ancak Fireflies direniş grubunu bulmak için genç Ellie'ye eşlik etmekle görevlendirildiğinde yaşama istekleri sınıra dayanacak.

The Last of Us Remastered, PS4'ün gücünü kullanarak tam anlamıyla başarıya ulaşan muhteşem orijinal oyunun yanı sıra, Season Pass ekstra içeriğin tamamını içeriyor.

Ekstra tek kişilik Left Behind bölümünde Ellie'nin geçmişine dalın, yeni zorluk modu, ekstra çok oyunculu haritalarla kendinize meydan okuyun. Ayrıca, oyunun karakterleri ve yaratıcılarının oluşturduğu perde arkası belgesel sayesinde olağanüstü ve ıssız oyun dünyasıyla ilgili daha fazla şey keşfedin.

 

Özellikler
Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar

  Ps4 The Last of Us: Remastered Türkçe

  Ps4 The Last of Us: Remastered Türkçe
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
  Henüz puanlanmadı