Tükendi
Anthem Ps4 Oyunu
Play Station 4 Oyunları SKU : inn0ifpo

Anthem Ps4 Oyunu

Birlikte zafer kazanınBioWare ve EA'in işbirliğiyle yapılmış yeni ve esrarengiz bir dünyada geçen eşli aksiyon rol yapma oyununu deneyimleyin.
159,00 ₺ 399,00 ₺ 60%
indirim

Anthem Ps4 Oyunu

159,00 ₺
Ürün Detayları
Genel Bakiş

Oyun Özelli̇kleri̇

Tehlikeli ve gizemli bir dünyada zaferler kazanın

Mass Effect ve Dragon Age serisinin ardındaki geliştiri ekibin tasarladığı çevrimiçi odaklı bir aksiyon rol yapma oyununda, alabildiğine geniş, vahşi, bilimsel ve fantastik bir dünyayı keşfedin.

BioWare’in şimdiye kadarki en büyük açık dünya ortamında keşfe çıkarken, zırhı giyenin hücum ve savunma kabiliyetlerini en yüksek seviyeye çıkarmak amacıyla tasarlanan son teknoloji ürünü, güçlü Javelin dış iskeletini kontrol edin.

Anthem’in son derece dinamik dünyasında keşfe çıkarken derin yarıkları, büyük ormanları ve bereketli deniz diplerini kat edin. Oyunda ilerledikçe sürekli değişen, oldukça tehlikeli hava koşullarına, tehlikeli yaratıklara ve kanun tanımaz yağmacılara rastlayacaksınız. Sürekli tetikte olun, müttefiklerinizle birlikte çalışın ve hayatta kalmak için Javelin zırhınızı geliştirin.


 

 

Javelinlerle hazırlanın

İnanılmaz derecede hücum ve savunma kabiliyetlerini sunmasının yanında Javelinlerin dış iskeletleri sizin müthiş hızlarda ilerlemenize, gökyüzünü roket hızında kat etmenize ve derin sularda gezmenize olanak tanır. Oynadıkça hem Javelin pilotu olarak kendi kabiliyetleriniz hem de dış iskeletlerinizin savaş kabiliyetleri gelişecek.

Dünyaya her girişinizde dört Javelin modelinden birini seçeceksiniz, bunlar: Çok yönlü Ranger, güçlü Colossus, gizemli Storm ve şimşek hızında Interceptor. Her model farklı bir oynanış sunuyor, hepsinde üstün ateş gücü bulunuyor.


 

 

Kilit özellikler

Heyecanlı takım oynanışı

Birlikte çalışarak ve bireysel yeteneklerle ödüllendirileceğiniz, sizinle birlikte toplamda dört oyuncuya destek veren eşli maceralara atılmak için takım kurun. Her oyuncunun tercih ettiği Javelin dış iskeleti, gösterdikleri katkılara ve stratejik rollere göre şekillenecek. Eşit ver zeki eşleştirme sistemi sayesinde birlikte maceraya atılacağınız diğer oyuncuları çabuk ve hızlı bir şekilde bulacaksınız.

Sınırsız cephanelik

Javelin dış iskeletleri: Teçhizatlara, silahlara ve ekipmanlara göre özelleştirilebilecek. Seviye atladıkça ve düşmanları yendikçe Javelin’leri kabiliyetinize göre güçlendirecek çeşitli kişiselleştirme seçeneklerini açan dönüm noktalarını tamamlayacaksınız.

Sürekli büyüyen bir dünya

Anthem’in alabildiğine geniş, sürekli büyüyen dünyası ön görülemez koşullar, tehlikeler ve dünyalar içeriyor. Zamanla Anthem gelişecek ve büyüyecek: Eşsiz hikâyeler, mücadeleler ve dünyayı sarsacak etkinlikler tanıtılacak. Hem güzel hem de ölümcül: Her keşifte dünya sizi ve ekibinizi sınayacak.

Özellikler
Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar

  Anthem Ps4 Oyunu

  Anthem Ps4 Oyunu
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
  Henüz puanlanmadı