Tükendi
Ps4 Styx: Shards Of Darkness
Play Station 4 Oyunları SKU : bjlku385

Ps4 Styx: Shards Of Darkness

Styx: Karanlığın Kırıkları Goblin suikastçı Styx yepyeni bir gizli oyuna geri döndü, Styx: Darkness parçaları! Gölgeleri bir kez daha girin ve bu büyülü macerada Dark Elfler'in efsanevi şehrine gizlice bakın.
89,00 ₺ 167,00 ₺ 46%
indirim

Ps4 Styx: Shards Of Darkness

89,00 ₺
Ürün Detayları

oyun

genel bakış

 

Yüzlerce yaşındaki goblin suikastçi Styx, basın ve oyunculardan aldığı olumlu girişimin ardından, daha büyük bir bütçeyle, daha büyük fikirlerle ve yeni bir motorla yeni bir gizli oyun olan Styx: Dark of Darkness oyununda geri dönüyor: Unreal 4. Shadows Ustası yeşil goblin hırsızı dünyasına yiğit bir keşif, ama Karanlık Kırımları karmaşık bir anlatıya ve tam olarak gerçekleşmiş bir dünyaya derinlemesine bakacaktır.

 
 
 

Öykü

ayrıntılar

 

Akenash kulesinin yıkılmasının ardından olağanüstü bir konu, Styx'i Karanlık Elfler şehrinin Korrangar'a sızmaktan saklamak zorunda bıraktı. İtiraf edilemez bir şekilde, diplomatik bir zirve Styx'e fark edilmeden kayma şansı veriyor, çünkü olayın sadece cepheden başka bir şey olmadığını öğreniyor ...

 
 
 

Oynanış

ayrıntılar

 

Yeni düşmanlarla, yeni ortamlarla ve Styx'in yeteneklerini ve hareketlerini rafine etmeyi amaçlayan çok sayıda yeni mekanikle gizli bir maceraya atılın; Köşelerin etrafında dolanmak, halatlara tırmanmak ve bir zip teli gibi güvenilir bıçağını kullanmak. Darkness parçaları, Styx: Gölgelerin Efendisi'nin güçlü yönlerini genişleterek ve geliştirerek, rafine gizli ve suikast mekanizmalarının yanı sıra benzersiz bir hareket özgürlüğü sunmayı amaçlamaktadır.

Özellikler
Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar

  Ps4 Styx: Shards Of Darkness

  Ps4 Styx: Shards Of Darkness
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
  Henüz puanlanmadı