Tükendi
Ps4 Shadow of the Tomb Raider
Play Station 4 Oyunları, SKU : a5tkivs2

Ps4 Shadow of the Tomb Raider

159,00 ₺ 399,00 ₺ 60% indirim
Tomb Raider olunDünyayı Maya kıyametinden kurtarmak için savaşın.

Ps4 Shadow of the Tomb Raider

159,00 ₺
Ürün Detayları

Genel BakişOyun Özelli̇kleri̇

 


Lara’nın şimdiye kadarki en büyük macerasında ormanda mücadele edin

Güney Amerika'nın yoğun ve tehlikeli ormanları arasında savaşırken, keşif yaparken, üretirken ve hayatta kalırken karanlıkla bir olun.


Cesur kâşif Lara Croft’un gerçek kaderini gerçekleştirirken önemli anları yaşayın. Shadow of the Tomb Raider’da ölümcül bir tropikal ormana hakim olmanız, antik, tehlikeli mezarları aşmanız ve Lara’nın en karanlık saatinde mücadele etmeniz gerekecek.

Hayat dengede kalıyor: Dünyayı bir Maya kıyametinden kurtarmaya çalışın ve Lara'nın kalıcı efsanesi Tomb Raider’ı yaratacak zorluklarla yüzleşin.  

 

 

 

 

Hayatta kalın ve başarılı olun

Rahatsız edici bir orman ortamında ustalaşın, kaynakları toplayın, karanlık mağaralarla ve alabildiğine geniş, bükümlü tünel sistemleriyle dolu su altı ortamlarını keşfedin.

 

 

Çevrenizi kullanın

Sayıca azken ve yanınızda çok silah yokken ormanda olmanın avantajından yararlanın: Gölgeler arasında saldırıya geçin, varlığınızı kamufle etmek için çamuru kullanın ve düşmanlarınız arasında korku ve kargaşa yaratın.

 

 

Kayıp mezarları ortaya çıkarın

Uzun zaman önce unutulmuş mezarlara ulaşmak için ileri düzey ilerleme tekniklerini kullanın ve içeriği girince ölümcül bulmacaları ve tehlikeli tuzakları bertaraf ederek ödülünüze ulaşın.

 

 

Yaşayan bir tarihi keşfedin

Güney Amerika ormanlarının derinliklerindeki gizli şehri keşfedin ve bir Tomb Raider oyununda bulunan en büyük bölgede keşfe çıkın.  


Puanlar & Yorumlar

Ps4 Shadow of the Tomb Raider

Ps4 Shadow of the Tomb Raider
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
Henüz puanlanmadı