Tükendi
Ps4 Ace Combat 7 Vr: Skies Unknown
Play Station 4 Oyunları, SKU : kxb4gnws

Ps4 Ace Combat 7 Vr: Skies Unknown

269,00 ₺
Ace Savaş 7: Bilinmeyen GökyüzüSeçkin bir savaş pilotu olmanın ihtişamını keşfedin. Tamamen sürükleyici bir dünyada özgürce uçmanın coşkusunu yaşarken, taktik köpek dövüşüyle ​​düşmanları indirerek bir As pilotu olun.Çıkış Tarihi: Şimdi DışarıdaTür: Nişancı / SimülasyonGeliştirici: BANDAI NAMCO Studio / Proje AslarıYayınevi: Bandai Namco Entertainment

Ps4 Ace Combat 7 Vr: Skies Unknown

269,00 ₺
Ürün Detayları

Üstün Hava Gücü Hızını Yaşayın

Oyuncuları şimdiye kadar geliştirilen en gelişmiş savaş uçaklarının kokpitine koyan ACE COMBAT 7: SKIES UNKNOWN, fotogerçekçi görseller, yoğun köpek dövüşü eylemi, çok sayıda otantik ve fütüristik uçak, uçacak, sürükleyici bir uçakla yaratılan en şiddetli hava savaşı deneyimini sunuyor hikayesi ve hatta sanal gerçeklik!

Çok Oyunculu Fragman

Şimdi, ACE COMBAT 7: Skies Unknown'in çok oyunculu modu ile oyuncular, arkadaşlarıyla it dalaşlarına girebilir ve rakip oyuncuları çıkarmak için savaş stratejisini koordine edebilirler.


Uçak Özelleştirme

Uçak kişiselleştirme seçeneklerinin çeşitliliğine göz atın!


PS4 Oyun Demosu

Efsanevi çarşı uçuş serisi PS4'te güzel yeni görseller ile döner. E3 2017'de canlı olarak kaydedildi.


Paris Oyunları Haftası VR Trailer

Kim asla pilot olmayı hayal etmedi?


VR Oyun

PlayStation VR, sizi doğrudan köpek dövüşlerinin bir sonraki daldırma seviyesine götürüleceği favori uçağınızın kokpitine sokar.


PlayStation Experience 2016 Trailer

Şimdiye kadar yaratılmış en gelişmiş savaş uçaklarından birinin kokpitine tırmanın ve şimdiye kadar yaratılmış en yoğun Ace Combat deneyimini tecrübe edin.

Özel PlayStation VR Görevleri!


Ace Combat 7: Skies Unknown, oyuncuları ileri savaş uçağının kokpitine götürecek ve çeşitli VR görevlerinde gerçekçi uçuş savaşlarıyla yüzleşmeye hazırlayacaktır. Düşman saldırısından kaçın ve geniş açık gökyüzlerine gidin ve havanın hakimiyeti için mücadele ederken sürekli değişen hava dinamiğini tecrübe edin.


VR Oyunu izle


Bonus VR İçeriği

VR’de göklerde savaşmanın tepesinde, ek bonus VR içeriği göz atın. Air Show, uçak gemisinden 360 derecelik manzara ile her açıdan muhteşem bir hava gösterisi izlemenizi sağlar. Bu çelik kanatçıkların kokpitte olduğu kadar her açıdan ve her açıdan bu jetlerin ince detaylarını görebileceğiniz VR Hangar modunda yakından ve kişisel olarak hayran kalacaksınız.
Puanlar & Yorumlar

Ps4 Ace Combat 7 Vr: Skies Unknown

Ps4 Ace Combat 7 Vr: Skies Unknown
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
Henüz puanlanmadı