Tükendi
Ps4 Assassin's Creed: Odyssey
Play Station 4 Oyunları SKU : k5v9elpe

Ps4 Assassin's Creed: Odyssey

Kendi destanını yazEfsanevi bir Yunan kahramanı olarak bir Assassin's Creed macerası yaşa. Bu hikâyede bütün seçimlerin önemi var.
159,00 ₺ 238,00 ₺ 33%
indirim

Ps4 Assassin's Creed: Odyssey

159,00 ₺
Ürün Detayları


Genel BakişOyun Özelli̇kleri̇

Tanrılar ve insanlar tarafından şekillendirilmiş, savaşın parçaladığı bir dünyada kendi efsaneni yaz

Ailen tarafından ölüme terk edildin, kaçak bir paralı askerden efsanevi bir Yunan kahramanına giden yolculuğunda geçmişinle ilgili gerçekleri ortaya çıkar

Antik Yunanistan’ın en meşhur kişileriyle tanış ve batı medeniyetini şekillendiren dönüm noktalarını keşfet.Seride bir ilk olarak, kahramanını kendin seç ve etrafındaki dünyanın kaderine sen karar ver.

Teçhizatını özelleştirip yeni özel kabiliyetler kazanarak oynayış tarzına göre karakterinin yeteneklerini şekillendir. Hem karada hem denizde Yunanistan boyunca şiddetli muharebelerde çarpışarak bir efsaneye dönüş.

 

 

 

 

 • 1080i
 • 1080p
 • 720p
 • 1 Oyuncular
 •  

 

 

Ana özellikler

Efsanevi bir kahramana dönüş

Assassin's Creed serisinde bir ilk olarak bu macerada hangi karakteri yöneteceğini sen seçeceksin. Alexios mu, Kassandra mı? Bir Yunan kahramanı olma yolunda ilerlerken teçhizatını özelleştir, kabiliyetlerini geliştir ve gemini kişiselleştir.

Mitler ve efsaneler ile dolu bir dünyayı keşfet

Karlı dağların zirvelerinden Ege Denizi’nin derinliklerine, Yunanistan’ın Altın Çağı’nı yaşayan sınır tanımayan mekanlar ve şehirlerle dolu koca bir ülkeyi keşfe çık. Mitler ve efsaneler ile dolu bir dünyayı keşfet. Kadim ritüellerden ünlü heykellere, Yunanistan’ın efsanevi figürleriyle yüz yüze gelip mitlerin arkasında yatan gerçekleri keşfet

Kendi yolunu çiz.

Verdiğin kararlar 30 saatten fazla diyalog ve birden fazla oyun sonuyla etrafındaki dünyayı şekillendirecek. Her bir seçimine göre tepki verip sürekli evrilen, yaşayan, dinamik bir dünyayı deneyimle.

Karada ve denizde çarpış.

Olağanüstü savaşçı kabiliyetlerini sergileyerek Peloponez Savaşı’nın seyrini değiştir. 150 askerlik orduların çarpıştığı Sparta ve Atina arasında yaşanan büyük muharebelere katıl. Deniz savaşlarında bütün bir donanmayı yararak geç. Geminin görünüşünü özelleştir ve her biri kendine has yeteneklere sahip tayfa üyeleri seçerek deniz muharebelerinde kendi tarzını belirle.

 

Özellikler
Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar

  Ps4 Assassin's Creed: Odyssey

  Ps4 Assassin's Creed: Odyssey
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
  Henüz puanlanmadı