Tükendi
Ps4 Injustice Gods Among US GOTY
Oyunlar, SKU : 2077

Ps4 Injustice Gods Among US GOTY

119,00 ₺
Injustice Gods Among Us Ultimate Edition (GOTY) ana oyunun geliştirilmiş içerikli halidir. Ana oyuna eklenenler:   - 30'un üzerinde yeni Skin - 6 yeni karakter - 60 yeni S.T.A.R. Lab Mission

Ps4 Injustice Gods Among US GOTY

119,00 ₺
Ürün Detayları
OYUN ÖZETİ
En büyük kahramanlarımız bir anda en büyük tehlike haline gelseler ne olurdu? Injustice: Gods Among Us ünlü dövüş oyunu Mortal Kombat'ın yaratıcıları NetherRealm Studios'un dövüş oyunlarına türüne kazandırdığı yeni ve cesur bir seri. Ödüllü stüdyonun Batman, The Flash, Harley Quinn, Solomon Grundy, Superman ve Wonder Woman gibi DC Comics ikonlarını içinde bulunduran bu yeni oyunu etkileyici bir de hikâyeye sahip. Kahramanlar ve kötü adamlar, iyi ile kötü arasındaki çizginin iyice silikleştiği bir dünyada, inanılmaz dövüşlere katılacaklar.
 
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ: 
Dünyayı Silah Olarak Kullanın - Yıkılabilir ve interaktif ortamlarda evrenin en güçlü varlıklarını kontrol ederek devasa boyuttaki dövüşleri tecrübe edeceksiniz. Çevrenizdeki dünyayı yakın, yıkın ve süper güçlerinizi kullanarak araçları ve binaları silah olarak kullanın. 
 
Kontrol Edilemez Dövüşler - Rakiplerinizi binaların içinden, tepelerden fırlatarak çok-katlı arenalarda dövüşün.
 
Geniş DC Comics Kadrosu - Aralarında Batman, Cyborg, The Flash, Harley Quinn, Nightwing, Solomon Grundy, Superman and Wonder Woman'ın da bulunduğu DC Comics kahramanları ve kötü adamlarından oluşan geniş kadro ile birbirinden heyecanlı dövüşlere katılın.
 
Tanrısal Güçlerde Ustalaşın - Her bir karakterin kendine has süper gücünü kullanmayı öğrenin, kişisel hareketlerinde ve ortam etkileşimlerinde ustalaşın. 
 
İkonik Ortamlarda Geçen, Orijinal DC Comics Hikayesi - NetherRealm Studios, DC Entertainment ve yazarlar Justin Gray ve Jimmy Palmiotti işbirliği ile yaratılan otantik bir DC Comics hikayesinde yer alın. Oyuncular DC Comics evrenindeki ikonik mekanları keşfedecek ve buralarda dövüşecekler.
Puanlar & Yorumlar

Ps4 Injustice Gods Among US GOTY

Ps4 Injustice Gods Among US GOTY
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
Henüz puanlanmadı