Tükendi
Tom Clancy's The Division 2 PS4 Oyunu
Play Station 4 Oyunları SKU : nf7jmtcc

Tom Clancy's The Division 2 PS4 Oyunu

Başkente yürüyünDünyanın en iyi korunan şehrini çöküşten kurtarmak için savaşan Division’a katılın.
259,00 ₺ 399,00 ₺ 35%
indirim

Tom Clancy's The Division 2 PS4 Oyunu

259,00 ₺
Ürün Detayları

Oyuna genel bakış

Salgın yayıldı, Division evrilmeli

2016’nın çok sevilen açık dünya aksiyon oyununun devamı olan Tom Clancy’s The Division 2, bütün ulusun çöküşünü engellemek için oyuncuları Dünya’nın en iyi korunan şehri, Washington DC’ye götürüyor.

Division’ın tecrübeli bir ajanı olarak siz ve takımınız, yedi ay önce Manhattan’ı kavuran ve şimdi de ABD başkentini tehdit eden salgına karşı savaşmak için birlikte çalışmalısınız.

Tom Clancy’s The Division’ın arkasındaki ekip olan Ubisoft Massive tarafından geliştirilen Tom Clancy’s The Division 2, çevrimiçi, açık dünya, aksiyon nişancı RYO tasarımını, ikonik mekânları ve derin, özgün çevre tasarımını birleştiren yeni bir ortama taşıyor.

 

 

Kilit özellikler

İkonik yeni bir ortam

Kalabalık şehirsel bölgelerden terk edilmiş tarihi yapılara kadar birçok farklı ortamla dolu yaşayan açık bir dünyayı tarihte yaşanmış en sıcak yazlardan birinde keşfedin. Her biri başkenti ele geçirmeye çalışan düşman gruplarla dolu şehri kurtarıp geriye kalan toplumu koruyun.Dinamik yaşayan bir dünya

Harap olmuş başkentte birbiriyle karşılaşan karşıt gruplar kaynakların ve mekanların kontrolünü ele geçirmek için çarpışacak. Çaresizlikleri kargaşayı artırıp muhalif ve dost grupların, sivillerin ve Division’ın birbirleri ile karşılaşmalarına sebep olacak.

Devam eden bir savaş

Şehirde mahsur kalan siviller ile beraber çalışarak onları güvende tutun ve karşılığında onlardan malzeme ve operasyon üssünüzü kurmak için yardım alın. Bu nedenle etrafınızdaki insanlar ve dünya ile oynayış deneyiminiz arasında daha derin bir bağ oluşacak.


Özellikler
Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar

  Tom Clancy's The Division 2 PS4 Oyunu

  Tom Clancy's The Division 2 PS4 Oyunu
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
  Henüz puanlanmadı