Tükendi
Ps4 Mortal Kombat 11
Play Station 4 Oyunları, SKU : guviy67l

Ps4 Mortal Kombat 11

239,00 ₺ 399,00 ₺ 40% indirim
Vahşetin yeni döneminde mücadele edinYeni savaşçılarla, geri dönen sevilen karakterlerle ve çok daha fazla vahşet içeren dövüş sistemiyle dövüşe katılın.

Ps4 Mortal Kombat 11

239,00 ₺
Ürün Detayları


BİR DÜNYA SİZİ BEKLİYOR

Oyuna genel bakış

İkonik dövüş serisinin 11. yapımıyla yeni dövüş dönemine adım atın ve Raiden’ın eylemlerinin kemik kıran seride neden olduğu sonuçları öğrenin.

Savaşın gidişatını değiştirecek, kendilerine kıymetli saniyeler kazandıracak ve avantaj elde edecek güçlere sahip yeni karakterler olarak zamanın değişimine takım olun. Deneyimli savaşçılar kendilerinin genç halleriyle karşılaşacak, Zaman Depremleri karşılaşmaları sallayacak ve vahşi turnuvanın kendisi dahil olmak üzere Mortal Kombat evreniyle ilgili bildiğiniz her şeye güçlü bir kuvvet tarafından meydan okunacak.Yeni dövüşçüler ve geri dönen gözde karakterler

Baraka ve Liu Kang gibi efsanevi karakterler Mortal Kombat’ın kanla dolu geçmişinde yeniden ortaya çıkıyor. Geras ve güçlü Kronika gibi yeni dövüşçüler ise seriye yıkıcı etkiye sahip saldırı güçleri getiriyor.


Gelişmiş kombolar, özel hareketler ve fatality'ler

Peş peşe saldırılar yapmak için seçtiğiniz dövüşçünün vahşi kombolarında ustalaşın, Scorpion’un mızrağı ve Raiden’in uçan saldırısı gibi karakterlerin klasik özel hareketlerini kullanın ve daha da korkunç fatality'lerle rakiplerin işlerini bitirin.

Yeni dövüş 

mekanikleri

Yeni kusursuz bloklar, ezici darbeler, hücum ve savunma göstergeleri ile rakiplerinize karşı üstünlük sağlayın ve sağlığınız %30'un altına düştüğü zaman ezici bir Ölümcül Darbe hareketi yaparak zafer kazanın.

Karakter 

özelleştirme

Yıkıcı vuruşlar yapmak için seçtiğiniz karakterin görünüşünü ve saldırı tarzını düzenleyerek kendi şartlarınızla savaşın ve turnuvada ilerledikçe dövüşçünüzün gücünü şekillendirmek için nitelik puanları kazanın.

Puanlar & Yorumlar

Ps4 Mortal Kombat 11

Ps4 Mortal Kombat 11
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
Henüz puanlanmadı