Tükendi
Ps4 Metro Exodus
Play Station 4 Oyunları SKU : 139fgbag

Ps4 Metro Exodus

Yeni bir hayat için mücadele edinDramatik, birinci şahıs hayatta kalma deneyiminde kıyamet sonrası bir dünyada cesaret gösterin.
259,00 ₺ 299,00 ₺ 13%
indirim

Ps4 Metro Exodus

259,00 ₺
Ürün Detayları

Oyuna Genel Bakış

Daha iyi bir gelecek için karanlıktan çıkın ve zorlukların üstesinden gelin

Nükleer bir felaketten çeyrek asır sonra, Moskova Metrosu sığınağından kaçın ve inanılmaz, kıtalara yayılan birinci şahıs aksiyon macerasında Spartan Rangers grubuna liderlik edin.

Metro serisinin üçüncü bölümü olan Metro Exodus oldukça ayrıntılı ve sürükleyici bir oyun dünyasının ortasında ölümcül mücadele, keşif ve hayatta kalma korkularının bir karışımıyla distopik efsanesini sürdürüyor.

Moskova Metrosunun kıdemli hayatta kalanı Artyom olarak, Rusya'nın yabani ortamına adım atın, ölümcül mutantlar, başıboş haydutlar ve kıymetli malzemelerle dolu çizgisel olmayan seviyeleri keşfedin. Bir yıl boyunca sürecek bu yolculuk sizi nükleer kışın derinliklerinden radyoaktif yaz mevsimine götürecek.


 

 

Kilit özellikler

Tehlikeli ve kestirilemez bir yolculuk

Aşırı modifiye edilmiş bir buhar lokomotifi olan Aurora'ya binin ve doğuda yeni bir hayat arayan bir grupla seyahat edin. Kararlarınızın sonuçları olacak, tüm yoldaşlarınız hayatta kalamayabilir. Zorlu çatışmalar ve gizlilik

El yapımı cephaneliğinizi kişiselleştirmek, insanlara ve mutant düşmanlara sert ve taktiksel savaşlarda yer vermek için malzemeler toplayın ve üretin.

Güzel ve düşmancıl bir dünya

Muhteşem gündüz/gece döngüleri, değişen mevsimler ve dinamik hava koşulları ile Rusya'nın kıyamet sonrası vahşi doğasını keşfedin.


Özellikler
Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar

  Ps4 Metro Exodus

  Ps4 Metro Exodus
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
  Henüz puanlanmadı