Tükendi
Ps4 Far Cry New Dawn
Play Station 4 Oyunları SKU : in878c3o

Ps4 Far Cry New Dawn

Kıyamete karşı hayatta kalın2018'in tutulan aksiyon oyununun post apokaliptik devamında Far Cry 5'in Hope County'sini keşfedin.
209,00 ₺ 299,00 ₺ 30%
indirim

Ps4 Far Cry New Dawn

209,00 ₺
Ürün DetaylarıGenel BakişOyun Özelli̇kleri̇

Dünyanın geri kalanı için savaşın

Medeniyeti yerle bir eden küresel bir nükleer felaket sonrasında Far Cry 5'in Hope County'sine 17 yıl sonra geri dönün ve artık gruplara ayrılan insanlar arasında hayatta kalma mücadelesi verin.

Bu yeni dünya düzeni arasında ikiz kız kardeşler Mickey ve Lou'nun önderliğinde tehlikeli Highwaymen grubu tüm kaynakları ele geçirmek için hayatta kalanların canlarını yakmaktadır. Bu acımasız katliamlara karşı topraklarını savunanlara yardım edin veya bu mücadelede onlara liderlik edin.

Hope County'nin son savunma hattı olarak hayatta kalan toplulukların güçlenmesine yardım edin, etkili silahlar üretin ve bu tehlikeli yeni sınırda yerinizi sağlamlaştırmak için beklenmedik ittifaklar kurun.


 

Kilit özellikler

Yabani hayata karşı sağ kalın

Güzel olduğu kadar ölümcül post apokaliptik topraklarda yayılan çiçek tarlalarını ve yoğun bitki örtüsünü keşfedin. Tek başınıza veya iki oyunculu eşli oyunda keşfe çıkın ve vahşi doğanın evrim geçirmiş yeni doğal savunucularıyla yüzleşin.

Highwayman ile çarpışın

Vahşi Highwaymen grubuyla kapışın ve Hope County’nin kıymetli kaynaklarına el koymalarına mani olun, yanınızda savaşacak savaşçıları ve hayvanları tutun ve Far Cry 5'in eski kıyamet günü kült lideri, karizmatik Joseph Seed'i bulun.

Üssünüzü inşa edin

Hayatta kalan grubunuza silah ve araç üretmenize, kiralık savaşçılar tutmanıza veya keşfe çıkmanıza yardımcı olacak Uzmanlar da katılıyor. Tesislerinizi geliştirmek ve çok daha güçlü silahlar ve ekipmanlar açmak için topluluğunuzu büyütün ve üssünüzü geliştirin.

 

 

Özellikler
Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar

  Ps4 Far Cry New Dawn

  Ps4 Far Cry New Dawn
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
  Henüz puanlanmadı