Tükendi
Preo My Sound Icon Kablosuz Kulaklık
Aksesuarlar SKU : b9il763b

Preo My Sound Icon Kablosuz Kulaklık

39,00 ₺

Preo My Sound Icon Kablosuz Kulaklık

39,00 ₺
Ürün Detayları


Dahili kablosuz sistem sayesinde hem çift kulaklık olarak hem de ayrı ayrı kullanılabiliyor. Kullanımı oldukça kolay olan bu her iki kulaklıkta da mikrofon bulunuyor. Bu mikrofonlar, bulunulan ortamdaki arka plan gürültüsünü filtreleyip sadece konuşma sesinin duyulmasını sağlamak için birlikte çalışıyor.


Ultra hafif ve konforlu tasarımıyla saatlerce kolayca taşınabilen Preo My Sound, ister kutudan çıktığı şekilde, istenirse de yanında verilen ekstra silikonlarla rahat bir kullanım sağlıyor. Silikonları olmadan kullanıldığında kulağa sıkı şekilde oturmama yani kullanım sırasında düşecekmiş hissi uyandırsa da düşmüyor. Bu kişiselleştirilebilir kullanma seçenekleri sayesinde sağlanan üstün konfor ve kulaktan düşmeyen güvenilir tasarım, gün boyu rahat kullanım ile sesin daha kaliteli duyulmasını sağlıyor. Egzersiz yaparken bile ne kadar hareketli olunursa olunsun, kulaktan düşmeyecek şekilde kullanılabiliyor. Ayrıca, seçilen aktiviteye bağlı olarak da kulaklığı ister tek, ister çift şekilde kullanabilme imkânıyla ve aynı zamanda pratik bir şekilde yönetilebilmesi özelliğiyle oldukça büyük avantajlar sağlıyor.


Preo My Sound 300 mAh şarj ünitesi kulaklığı 3 defaya kadar şarj edebiliyor. Böylece seyahatlerde kesintisiz müzik keyfi yaşanabiliyor. Birbiriyle ve telefonla hiçbir kablo olmaksızın bağlantı kurabilen Preo My Sound ile gerçek kablosuz özgürlüğün tadına varılıyor. 10 metreye kadar varan kablosuz çekim mesafesi ile özgürce müzik dinleme ve çağrı cevaplayabilme özelliklerine sahip. Preo kablosuz kulaklık, dâhili şarj edilebilir bataryası ile 3 saate kadar kullanım imkânı sağlıyor. Aynı zamanda ultra hafif ve konforlu tasarımı sayesinde seyahatlerde kolayca taşınabiliyor. Teknik özelliklerindeki, kablosuz 4.2 bağlantısı, 2.4 GHz frekans tepkisiyle güçlendirilmiş bass yüksek ses kalitesi sunuyor.

Özellikler
Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar

  Preo My Sound Icon Kablosuz Kulaklık

  Preo My Sound Icon Kablosuz Kulaklık
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
  Henüz puanlanmadı