Tükendi
HP Sprocket Beyaz Fotoğraf Yazıcı Z3Z91A
Elektronik, SKU : f1o3untx

HP Sprocket Beyaz Fotoğraf Yazıcı Z3Z91A

399,00 ₺

HP Sprocket Beyaz Fotoğraf Yazıcı Z3Z91A

399,00 ₺
Ürün Detayları

Küçük boyutuyla her yere rahatça taşınabilen HP Sprocket fotoğraf yazıcısı, kaliteli baskı teknolojisiyle, eğlenceli anları ölümsüzleştirmek isteyenler için her yerde rahatlıkla kullanabilecekleri cep telefonu boyutunda bir fotoğraf yazıcısı sahibi olma imkanı sunuyor. Kaliteli baskı teknolojisinin yanı sıra bluetooth teknolojisini de kullanıyor olması sayesinde, kablo kalabalığını önleyen HP Sprocket, özellikle pratik ve kaliteli bir fotoğraf yazıcısı arayanların tercihi oluyor. Fotoğraf çekmeyi ve anı biriktirmeyi sevenler için her yere taşıyabilecekleri bu ürün vazgeçilmez özellikler sunuyor.

 

Her Yere Kolaylıkla Taşınabilen Küçük Boyut

 • Satın alındığında yanında gelen 10 adet HP ZINK fotoğraf kağıdının kağıt yuvasına yerleştirilmesiyle hemen kullanıma hazır hale gelen fotoğraf yazıcısını, mobil aygıtınıza App Store veya Google Play mağazasından Sprocket uygulamasını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Bluetooth teknolojisi sayesinde anında fotoğraf paylaşımı yapmaya olanak tanıyan bu fotoğraf yazıcısına, siz veya arkadaşlarınız kolayca bağlanabilir; evde, ofiste, parkta ve diğer her yerde kaliteli fotoğraf baskısı almanın tadını çıkarabilirsiniz. 
 • Kolay şarj imkanı sayesinde hızlıca şarj edilebilen ve Lityum Polimer pil teknolojisini kullandığı için şarjı uzun süre dayanan HP Sprocket, her yerde güzel anları ölümsüzleştirmenizi sağlıyor.

 

Anlık Basılabilir Kaliteli Fotoğraflar

 • Baskı Teknolojisi: ZINK (Zero ink)
 • Ürün Rengi: Beyaz
 • Pil Performansı: 500 mAh
 • Ağırlık ve Boyutları: genişlik 75 mm / derinlik 116 mm / yükseklik 23 mm

 

172 gram ağırlığındaki HP Sprocket, 526 MB dahili hafızaya sahiptir. Bu sayede basmadığınız fotoğrafları da yazıcıda tutmanıza olanak sağlar. 313x400 DPI megapiksel baskı teknolojisi sayesinde oldukça kaliteli fotoğraf baskıları alınmasını sağlayan ürün, 10x15 cm boyutunda baskı yapma imkanı sunmakta ve aynı anda on adet HP ZINK fotoğraf kağıdının yerleştirilmesine olanak tanıyarak seri bir şekilde baskı alınmasını sağlamaktadır. Kullandığı Bluetooth teknolojisi sayesinde fotoğraf aktarımlarını kolaylaştırmakta ve kablo bağlantısına ihtiyaç duymadığı için daha pratik bir kullanıma imkan tanımaktadır.


 HP Kalitesiyle Teknolojiyi Yeniden Keşfedin

Dünya çapında bir teknoloji devi olan Hewlett-Packard, 1939 yılında ölçü cihazları üreticisi olarak kurulsa da teknoloji piyasasına ilk olarak 1966 yılında dünyanın ilk mini bilgisayarını üreterek hızlı bir giriş yapmıştır. Gün geçtikçe büyüyen ve günümüzde birçok masaüstü, dizüstü ve sunucu bilgisayarının üretimini gerçekleştiren HP, aynı zamanda yazılım ve hizmet sağlayıcısı olarak çeşitli teknolojik gelişimlere de ev sahipliği yapmaktadır. Her geçen gün kullandığı teknolojileri geliştiren HP, insanların hayatına teknolojik dokunuşlar yaparak, teknolojinin günlük hayatımızda pratik bir karşılık bulmasını amaçlamaktadır.

 

Basılı Fotoğrafları İçin

Elektronik sistemlerde ve hafıza kartlarında saklanan fotoğrafları basılı olarak görmek ve albüm oluşturmak isteyenler için günümüz teknolojisini geçmişin anılarıyla birleştiren HP Sprocket, yanında gelen HP ZINK fotoğraf kağıtları sayesinde hemen kullanılabiliyor. Aynı zamanda App Store veya Google Play mağazasından indirilen Sprocket uygulaması sayesinde fotoğrafınıza emojiler ekleyebilir, filtreleyebilir ve daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızdaki fotoğrafları görüntüleyebilir, kaliteli baskı teknolojisi sayesinde istediğiniz yerde yazdırabilirsiniz. Hem kaliteli hem de pratik bir fotoğraf yazıcısı arıyorsanız cep boyutlarındaki HP Sprocket keşfetmeniz için sizi bekliyor.Kağıt Giriş Kapasitesi 10 Sayfa

Kartuş / Toner Adedi Yok

Puanlar & Yorumlar

HP Sprocket Beyaz Fotoğraf Yazıcı Z3Z91A

HP Sprocket Beyaz Fotoğraf Yazıcı Z3Z91A
 • Muhteşem (0) 0%
 • İyi (0) 0%
 • Orta (0) 0%
 • Kötü (0) 0%
 • Çok Kötü (0) 0%
Henüz puanlanmadı